IMG_20200819_193349.jpg
IMG_20200904_183009.jpg
IMG_20200819_194641.jpg
IMG_20200904_182040_1.jpg
IMG_20200819_194458.jpg
IMG_20201021_115712_1.jpg
JAK BÝT V ZIMĚ COOL, A MÍT HLAVU V TEPLE ???
VOLBA JE JASNÁ - MÍT V ŠATNÍKU SUPER KOUSEK OD NÁS !!!
Zima a vánoce se blíží .....
www.kulichy.net
Holi - poctivá, ruční prácička !!!
DOSPĚLÁCKÁ ČEPICE - VELIKOST 54-58CM OBVOD HLAVY !!!
JINÁ VELIKOST PO DOMLUVĚ :)
Modelínka na fotkách má obvod hlavy 56cm :)
Tento web neumožňuje nastavení Zásilkovny, ale pokud si sami najdete pobočku, na kterou budete objednávku chtít a určitě zašlu !!!
Cena Zásilkovny a pošty 75,-
Pohodový den přejeme Holi

Obchodní podmínky + kontakt

OBCHODNÍ PODMÍNKY
Od 1.4.2019 přecházejí stránky z Danestav s.r.o pod Libuši Honcovou IČO 01090534
Obchodní podmínky upravují práva a povinnosti mezi prodávajícím (provozovatelem internetového obchodu je Libuše Honcová, IČO 01090534 sídlem Tovární 284/7, Liberec 46010 a kupujícím (zákazníkem internetového obchodu).
Jsou v souladu s právním řádem České republiky. Ostatní vztahy neupravené těmito obchodními podmínkami se řídí platnými zákony ČR.
Tel: 733 694 167
Email: Libuska09@seznam.cz

Nákup v e-shopu je možný i bez registrace kupujícího
OBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

Odesláním závazné objednávky se zákazník zavazuje k akceptování obchodních podmínek e-shopu
Záruka vrácení peněz

Více viz. Zrušení objednávky a vrácení zboží.

Zboží zakoupené v naší internetové prodejně může zákazník vrátit do 14-ti dnů od doručení bez udání důvodu. Zboží na zakázku - viz. Vrácení zboží
V případě vrácení dle bodu 1. však musí být zboží nepoškozené, nepoužité, čisté, v originálním a nepoškozeném balení, musí obsahovat veškeré dodací doklady (dodací list,). V případě nedodržení těchto podmínek nebude vrácení zboží prodejcem akceptováno.
Zboží je možno vrátit formou doručení na naší adresu prostřednictvím České pošty, formou balíku (nikoli dobírky). Náklady na poštovné hradí zákazník. Zboží je možno vrátit po domluvě osobně.
Obecné záruční podmínky

Naše společnost odpovídá zákazníkovi za vady zboží, jež se na tomto zboží vyskytnou v průběhu záruční doby. Při koupi zboží v internetové prodejně platí stejné záruční podmínky jako při koupi zboží "kamenné prodejně". Tzn., že zboží zakoupené v naší prodejně má záruku 24 měsíců od data převzetí zboží. Lhůta 24 měsíců vyplývá z ustanovení § 620 zákona č. 40/1964 Sb. (občanského zákoníku).
Záruka se nevztahuje na zboží poškozené nevhodným užíváním, mechanickým poškozením či opotřebováním.

Reklamační podmínky

Při převzetí Vaší objednávky doporučujeme zboží prohlédnout a zkontrolovat kompletnost dodávky a to bez zbytečného odkladu, bezprostředně po převzetí.
V případě, že zákazník zjistí na dodaném zboží vady, má možnost toto zboží reklamovat:
2.1 Zboží u nás zakoupené je možno vrátit formou doručení na naší adresu, prostřednictvím České pošty, a to formou balíku (nikoli však na dobírku). Balík musí obsahovat výrobek v originálním balení, dodací list, záruční list, doklad o zaplacení, a také písemné důvody reklamace.
2.2 Zboží je možno vrátit také po domluvě osobně.
V případě uznání reklamace postupujeme takto:
3.1 Je-li vada odstranitelná, naše společnost vadu odstraní a výrobek opraví v co možná nejkratší době k úplné spokojenosti zákazníka a to na náklady společnosti.
3.2. Je-li vada neodstranitelná, po domluvě se zákazníkem nabízíme poskytnutí slevy, výměnu vadného zboží za nové nebo za jiný výrobek, popřípadě vrácení peněz formou složenky či složením předmětné částky na účet uvedený zákazníkem.
Naše společnost zajistí vyřízení reklamace v co možná nejkratší době. Vyhrazuje si však právo možnosti využít zákonné 30-ti denní lhůty pro vyřízení reklamace ode dne přijetí. Záruční doba je prodloužena o dobu reklamačního řízení.

Dodací podmínky v ČR: Nabízíme pouze výrobky, které jsou připraveny na skladě k okamžitému odběru. Po potvrzení objednávky, jedná-li se o platbu převodem, je zboží odesláno do 5 pracovních dnů od přijetí platby. Doba dodání zboží na zakázku bude vždy se zákazníkem individuálně konzultována a potvrzena. Vyhrazujeme si právo možnost objednávku stornovat v případě, že bude výrobek zakoupen na jiném portálu, vždy se ale budeme řídit časem nákupu. V takovém případě nabídneme zákazníkovi zakázkovou výrobu s jinou dodací lhůtou.
Způsob dopravy: Přepravu provádíme způsobem, který byl určen zákazníkem při objednávce. Zákazník má možnost výběru mezi těmito způsoby dopravy zakoupeného zboží :1. Česká pošta - platba převodem na účet 65Kč

2. Dobírka - po dohodě 110KčPotvrzení objednávky: Pokud zákazník dokončí a potvrdí svou objednávku, souhlasí se všemi podmínkami prodeje a potvrzuje svůj nákup vybraného zboží. Objednávka vstupuje v platnost až po potvrzení přijetí objednávky prodejcem. Pokud nebude objednané zboží možno zákazníkovi dodat ve smluvené době, prodejce bude zákazníka neprodleně kontaktovat a navrhne další řešení. Zrušení objednávky a vrácení zboží: I po objednání zboží může zákazník svou objednávku zrušit a od smlouvy odstoupit, avšak musí tak učinit bez zbytečného odkladu.

V případě storna závazné zakázky před dodáním výrobku konečnému zákazníkovi bude dle Obchodního zákoníku vymáhána částka 300 Kč k pokrytí nejnutnějších nákladů spojených s dodáním výrobku. Do druhého dne od potvrzení závazné objednávky, je zrušení bez poplatku.

Objednávku lze zrušit tímto způsobem: telefonicky na čísle: +420 733 694 167 Libuska09@seznam.cz (v e-mailu je třeba uvést číslo objednávky a výslovný příkaz ke zrušení objednávky)
Vrácení zboží:
Zboží je možno vrátit formou doručení na naší adresu prostřednictvím České pošty, formou balíku (nikoli dobírky). Náklady na poštovné hradí zákazník. Zboží je možno vrátit po domluvě osobně.


Ochrana osobních údajů: Osobní údaje zákazníků jsou chráněny před zveřejněním a jakýmkoli zneužitím, přičemž jsou používány výhradně pro zaslání objednané zásilky, pro komunikaci naší společnosti se zákazníkem a jeho informování o připravovaných akcích či slevách. Přístup k údajům je umožněn pouze pracovníkům naší firmy.
Specifikace zboží: Ceny jsou uváděny v Kč/kus. Změna cen je vyhrazena.

REKLAMAČNÍ ŘÁD A ZÁRUKA
Na všechny výrobky zakoupené v internetovém obchodě www.origo-cepice-ledova.cz se vztahuje záruka 24 měsíců na vady materiálu. Jako vada materiálu není uznáváno násilné nebo jiné mechanické poškození zaviněné nesprávným používáním výrobku. (např. špatné praní výrobku, opotřebování výrobku běžným nošením, atd.)Ochrana a zpracování osobních údajů

9.1. Zpracování osobních údajů za účelem plnění smlouvy. Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem plnění našich povinností plynoucích ze smluv uzavřených mezi námi a vámi. Za tímto účelem mohou být vaše osobní údaje zpřístupňovány dalším subjektům (zejména dopravcům a provozovatelům platebních systémů).

9.2. Zpracování osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení. Vaše osobní údaje zpracováváme také za účelem dalšího nabízení našeho zboží a služeb prostřednictvím obchodních sdělení.

9.3. Zpracování osobních údajů na základě souhlasu. Osobní údaje v rozsahu a způsobem, který by vyžadovalo váš souhlas, nezpracováváme.

9.4. Rozsah zpracování osobních údajů. Osobními údaji, které zpracováváme, jsou:

9.4.1. jméno a příjmení,

9.4.2. adresa,

9.4.3. e-mailová adresa,

9.4.4. telefonní číslo,

9.4.5. identifikační číslo a daňové identifikační číslo,

9.4.6. IP adresa.

9.5. Nesouhlas se zpracováním osobních údajů. Kdykoli můžete vyjádřit svůj nesouhlas se zpracováním vašich osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení, stejně jako můžete kdykoli odvolat svůj dřívější souhlas se zpracováním osobních údajů za jiným účelem.

9.6. Práva subjektu osobních údajů. Ohledně vašich osobních údajů máte dále právo:

9.6.1. žádat opravu nepřesných či neaktuálních osobních údajů,

9.6.2. žádat informace o zpracování vašich osobních údajů, za jejichž poskytnutí od vás můžeme žádat úhradu nezbytných nákladů,

9.6.3. žádat vysvětlení nebo nápravu v případě, že se domníváte, že provádíme zpracování vašich osobních údajů, které je v rozporu s ochranou vašeho soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem.

9.7. Použití cookies. Při používání našeho internetového obchodu může docházet k ukládání souborů cookies do vašeho zařízení. Jejich použití můžete kdykoli odmítnout nastavením vašeho zařízení příslušným způsobem.


CENA ZBOŽÍ, DODACÍ LHŮTA
Ceny zboží jsou stanoveny ceníkem prodávajícího platným v den objednání. Ceny jsou uvedeny s DPH.

Objednávky vyřizujeme max do 5 dnů.

Prodávající neodpovídá za zpoždění nebo nemožnost dodávky v důsledku vyšší moci.

ZPŮSOB PLATBY A DOPRAVA
Dobírka: 110Kč
Doporučeně ČP 65 Kč u kulichů, nákčníků, setů
Nákup na 2 tisíce - pošta zdarma
Platba na účet
Jako variabilní symbol, který identifikuje Vaši platbu, uvádějte číslo objednávky. Celou částku zasílejte, prosím, na účet č. : 1316163003/0800
Všechny náležitosti potřebné pro provedení bankovního převodu od nás obdržíte e-mailem.
V případě, že objednávka nebude uhrazena bankovním převodem do 10 pracovních dnů, bude stornována.

Vrácené zásilky opětovně zasíláme pouze na Vaše požádání, přičemž je účtováno další poštovné.

STORNO
Odeslaná objednávka je pro obě strany závazná. Pokud však došlo k nějakému omylu, kontaktujte nás, prosím, co nejrychleji, pokusíme se vše vyřešit dohodou.
Kupující má právo do 14 dnů odstoupit od smlouvy a vrátit zboží bez udání důvodu pod podmínkou, že zboží, které mu nevyhovuje, nebylo poškozeno nebo použito.
V takovém případě Vám peníze vrátíme do 10 pracovních dnů od obdržení vráceného zboží. Částku zašleme na Váš účet nebo poštovní poukázkou.
Při zasílání zpět volte vhodný obal, aby nedošlo k poškození zboží při přepravě. Balíček současně doporučujeme pojistit.
Prodávající má nárok za poškozené, použité či nekompletní zboží požadovat náhradu škody a vyhrazuje si právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží.
Kupující nemá nárok na náhradu nákladů, které uhradil prodávajícímu v souvislosti s dodáním zboží.

REKLAMACE
Záruka na zboží je 24 měsíců.
Zjevné vady nám oznamte neprodleně, nejdéle však do 3 pracovních dnů od dodání zboží.
Při případné reklamaci nás kontaktujte e-mailem na adrese Libuska09@seznam..cz nebo telefonicky na čísle 733694167. Vaši reklamaci budeme bezprostředně řešit.
Reklamační list obsahuje číslo objednávky, datum dodání zboží, název výrobku, reklamované množství, popis závady a návrh na vyřízení reklamace.
Zákonná lhůta k vyřízení reklamace je 30 dnů.
Pro reklamaci je podmínkou doklad o zakoupení reklamovaného zboží v našem internetovém obchodě.

Děkujeme za Váš čas, který jste strávili čtením těchto obchodních podmínek.

Obchodní podmínky jsou platné od 10.5.2018 do odvolání.
Informace pro kupující: v případě změny obchodních podmínek, jsou platné obchodní podmínky, které byly v platnosti k datumu nákupu.
17.04.2019 20:03:07
Libuska09
Holi - kulichy.net
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one